Kosaram

Nagykereskedésként magánszemélyeket sajnos nem áll módunkban kiszolgálni.

Raktárvezető - helyettes

Olyan precíz, teherbíró, barátságos és elszánt kollégát keresünk raktárvezetőnk mellé, aki szívesen eltanulja tőle mindazokat a fortélyokat, amelyekkel elértük, hogy az ügyfeleink elégedettek, mert a megrendelt árujukat hibamentesen és határidőre kapják meg.

Magas minőségű rozsdamentes illetve saválló ipari csavarokat forgalmazunk.
Idestova 30 éve vagyunk piacon, munkatársaink átlag nálunk töltött éveinek száma 10 év, és ebben benne vannak a frissen kezdett kollégák is. Az egész országban jól ismernek és elismernek bennünket. Remek nálunk a légkör, ezért csak kiváló csapatjátékosokat keresünk, akik jól kijönnek másokkal. A termék- és szükséges szoftver ismeretek könnyen elsajátíthatók.

Amit kínálunk

  • Emberi bánásmód
  • Tiszta, rendezett munkaterület
  • 8 órás bejelentett munkaviszony
  • Folyamatos szakmai fejlődés, értékesítési technikák fejlesztése
  • Bérezés a cég pontszámos fizetési rendszere szerint, próbaidőre bruttó 320.000 Ft, próbaidő után az alapbér bruttó 350.000 Ft
  • Az alapbérhez teljesítményarányos mozgóbér adódik hozzá

Feladatok

  • Áruátvétel
  • Átvett áru polc-tárhelyre történő felrakása, vevői rendelésre történő összekészítése
  • Raktári árumozgató berendezések, mérlegek, csomagolóeszközök szakszerű használata
  • Raktári rend és munkafolyamatok precíz irányítása

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Logisztikai végzettség és/vagy raktárosi gyakorlat

Értékeljük, de NEM elvárás

  • Angol nyelvtudás

Érdeklődni, jelentkezni lehet a feltüntetett elérhetőségeinken keresztül.