Kosaram

Nagykereskedésként magánszemélyeket sajnos nem áll módunkban kiszolgálni.

Értékesítő

Türelmes, figyelmes, magas szintű kommunikációs készséggel rendelkező

ÜGYFÉLSZOLGÁLATOS MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK

Magas minőségű rozsdamentes illetve saválló ipari csavarokat forgalmazunk.
Idestova 30 éve vagyunk piacon, munkatársaink átlag nálunk töltött éveinek száma 10 év, és ebben benne vannak a frissen kezdett kollégák is. Az egész országban jól ismernek és elismernek bennünket. Remek nálunk a légkör, ezért csak kiváló csapatjátékosokat keresünk, akik jól kijönnek másokkal. A termék- és szükséges szoftver ismeretek könnyen elsajátíthatók.

Amit kínálunk

  • Emberi bánásmód
  • Tiszta, rendezett, klimatizált munkaterület
  • 8 órás bejelentett munkaviszony
  • Folyamatos szakmai fejlődés, értékesítési technikák fejlesztése
  • Bérezés a cég pontszámos fizetési rendszere szerint, próbaidőre bruttó 320.000 Ft, próbaidő után az alapbér bruttó 350.000 Ft
  • Az alapbérhez teljesítményarányos mozgóbér adódik hozzá

Feladatok

  • Értékesítés
  • Szakmai tanácsadás
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Számlázási program kezelése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség

Értékeljük, de NEM elvárás

  • B kategóriás jogosítvány
  • Kereskedelmi végzettség és/vagy gyakorlat
  • Angol nyelvtudás
  • Román nyelvtudás export területen

Érdeklődni, jelentkezni lehet a feltüntetett elérhetőségeinken keresztül.